Apartament 2+1 me qira te rruga e Barrikadave, Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ37554
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, me 2 ballkone dhe 1 tualet. Kati 4, me ashensor. Mobilim modern. Apartamenti ka ne dispozicion edhe 1 parkim.

 • Address Rruga Barrikadave, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37554
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj