Apartament 2+1 me qera, prane Fakulteti te Ekonomikut, Tirane.

 • 400€/muaj
Okazion For Rent
Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania.
Okazion For Rent
Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania.
 • 400€/muaj

Overview

Property ID: HZ40730
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe totale 100 m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine sallon, 1 tualet dhe 2 ballkone. E mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket. Kati i 2. Vend parkimi.

 • Address Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40730
 • Price: 400€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova