Apartament 2+1 me qera per zyra ose banim, prane Liceut Artistik, Tirane.

 • 700€/muaj
Featured For Rent
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
Featured For Rent
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • 700€/muaj

Overview

Property ID: HZ42366
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 per zyra ose banim. Pjeserisht i mobiluar. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 7.

 • Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42366
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova