Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje, Durres 

 • 110,000€
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ47788
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri shume cilesor dhe bashkekohor ne ndertim. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. 

 • Address Vila Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47788
 • Price: 110,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka