Apartament 2+1 me pamje nga deti, Golem Durres

 • 67,000€
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania

Overview

Property ID: HZ36745
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 81 m2, kati 3. I mobiluar. Apartamenti ka 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. 

 • Address Golem, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36745
 • Price: 67,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka