Apartament 189 m2 prane Ambasades Amerikane, Tirane

 • 1,700€/m2
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,700€/m2

Overview

Property ID: HZ28837
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 189
 • m2

Description

Shitet apartament 189 m2 neto, me 2 ambjente ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka 1 depo, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet dite, kati 9.  Orientimi lindje – jug – perendim.

 • Address Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28837
 • Price: 1,700€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj