Apartament 1+1 prane Ures se Dajlanit, Durres

 • 125€/muaj
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37039
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament  1+1, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe ka pamje nga rruga . I pershtatshem dhe per zyre.

 • Address Prane Ures Dajlanit, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37039
 • Price: 125€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka