Apartament 1+1 prane shkolles Italiane, Vollga Durres

 • 43,000€
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Sale
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 43,000€

Overview

Property ID: HZ32941
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Address Prane shkolles Italiane, Vollga Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32941
 • Price: 43,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka