Apartament 1+1 per qera, tek Zogu i Zi, Tirane.

 • 350€/muaj
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45324
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet apartament 1+1 per qera. Organizohet ne: sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I mobiluar. Me ajer te kondicionuar. Kati 6.

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45324
 • Price: 350€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj