Apartament 1+1 per qera, Sunrise Residence, Tirane.

 • 600€/muaj
Featured For Rent
Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
Featured For Rent
Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
 • 600€/muaj

Overview

Property ID: HZ44914
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage

Description

Jepet me qera apartament 1+1. I mobiluar ne menyre moderne. Kondicioner ne cdo dhome. Ka nje lavanteri dhe nje tualet me dritare. Kati 3. Ne cmim perfshihet dhe nje parkim.

 • Address Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ44914
 • Price: 600€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj