Apartament 1+1 per qera, Rruga e Barrikadave, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ46312
 • Apartment
 • Property Type

Description

Jepet me qera apartament 1+1. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Dhoma e gjumit eshte totalisht e sapo mobiluar. Salloni dhe dhoma e gjumit kane dalje ne ballkon. Vendndodhje ideale prane qendres se Tiranes.

 • Address Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46312
 • Price: 450€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova