Apartament 1+1 per qera, prane Ring Center, Tirane.

 • 450€/muaj
Ring Center, Sheshi Karl Topia, Tiranë, Albania.
For Rent
Ring Center, Sheshi Karl Topia, Tiranë, Albania.
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ46328
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2. Siperfaqe brendshme 50 m2 dhe siperfaqe verande 20 m2. Totalisht i mobiluar. Kati i 6 i nje pallati te ri me 2 ashensore.

 • Address Ring Center, Sheshi Karl Topia, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46328
 • Price: 450€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova