Apartament 1+1 me qera, kompleksi “Sunrise Residence”, Tirane.

 • 450€/muaj
Featured For Rent
Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
Featured For Rent
Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ42806
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage

Description

Jepet me qera apartament 1+1. Ka 1 ballkon dhe 1 tualet. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim.

Kompleksi ka: Recepsion 24 orë, monitorim me kamera të gjithë rrethimit, pishinë e hapur, palestër, parukeri, bar, kafe, fushë basketbolli dhe tenisi, pedonale për shëtitje, parqe të gjelbëruar në shërbim të përbashkët.

 • Address Rruga e Vilave Lunder, Lundër 1 1001, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42806
 • Price: 450€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova