Apartament 1+1 me pamje nga deti te Vila Zogut, Durres

 • 69,420€
Rruga Ulliri i Cel Islamit 268, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ47257
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 78
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri shume cilesor dhe bashkekohor ne ndertim. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. 

 • Address Vila Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47257
 • Price: 69,420€
 • Bedroom: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka