AMBJENT BIZNESI ME QERA, Tirane

 • 390€/muaj
Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ37768
 • Commercial Property, Office
 • Property Type
 • 120
 • m2

Description

Ambjenti open space ka siperfaqe 120 m2 dhe te jep mundesi per çdo lloj aktiviteti. Me sistem kondicionimi dhe sistem kapot. Objekti ndodhet buze rruges kryesore dhe ambjenti ka 2 hyrje, nje nga brenda objektit dhe nje me shkalle te jashtme. Ndodhet ne katin e pare siper dyqaneve me fasade xhami.

 • Address Rruga Ndre Mjeda, te ish Parku autobusave, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37768
 • Price: 390€/muaj
 • Property Type: Commercial Property, Office
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla