Ambjent biznesi mbrapa karburant Elda, Autostrada Tirane Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Rent
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Overview

Property ID: HZ32129
 • Commercial Property, Warehouse
 • Property Type
 • 1050
 • m2

Description

Jepet me qera kapanon kati i pare 700 m2 me lartesi 5m dhe kulm 6m.

Kati 2 rreth 220 m2 i pershtatshem per zyra.

Kati 3 eshte rreth 130 m2 arreduar perfekt edhe per banim.

Cmimi: 1.5 euro/m2

 • Address Rruga Rinia Durresake
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32129
 • Property Type: Commercial Property, Warehouse
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka