Ambient per zyra me qera, te Kullat Binjake, Tirane.

 • 2,200€/muaj
8RC9+VX3, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania.
For Rent
8RC9+VX3, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania.
 • 2,200€/muaj

Overview

Property ID: HZ47778
 • Office
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qera ambient per zyre me siperfaqe 110 m2. Ambienti organizohet ne: recepsion, 3 zyra, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Ambienti eshte i sapo investuar. Kati 9. Vendndodhje perfekte.

 • Address 8RC9+VX3, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47778
 • Price: 2,200€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj