Ambient per zyra me qera, prane Institutit Te Higjenes, Tirane.

 • 650€/muaj
Featured For Rent
Rruga Nasi Pavllo, Tiranë, Albania.
Featured For Rent
Rruga Nasi Pavllo, Tiranë, Albania.
 • 650€/muaj

Overview

Property ID: HZ44854
 • Office
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93
 • m2

Description

Jepet per qera ambient me siperfaqe 93 m2. Organizohet ne 4 zyra, 1 tualet dhe ballkon. Kati 2. I sapo investuar. I pershtatshem per zyra, klinik dentare, zyre noterie etj. Orientim Jug-Perendim. Buze rruges kryesore.

 • Address Rruga Nasi Pavllo, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44854
 • Price: 650€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Jona Dokaj
 • Jona Dokaj