Ambient per shitje, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

 • 60,000€
Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45124
 • Magazine
 • Property Type
 • 80

Description

Shitet ambient me siperfaqe 80 m2. Eshte totalisht i izoluar, pra nuk ka lageshtire. Hapesira mund te perdoret dhe per magazine pasi ka drita dhe uje. Eshte i mbyllur me qepen dhe dyer qe hapen totalisht. Ndodhet ne katin -1 ku shkon dhe ashensori. Mund te perdoret dhe per garazhd. Pjese e nje pallati qe ndodhet buze rruges kryesore. Aktualisht i dhene me qera.

 • Address Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45124
 • Price: 60,000€
 • Property Type: Magazine
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova