Ambient per qera, siper Komunes se Parisit, Tirane.

 • 250€/muaj
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ44904
 • Store
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 38
 • m2

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 38 m2 dhe lartesi 3.8 m. E shfrytezueshme pjesa perpara dyqanit. Ka 1 depo dhe 1 tualete. Ambienti mund te organizohet dhe ne dupleks. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: klinik dentare, laboratore, studio arkitekture, avokatie, noterie, qender estetike, butik, zyre kontabiliteti, bar-kafe etj. Zone e popullluar.

 • Address Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44904
 • Price: 250€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Store
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova