Ambient biznesi per shitje, pas Ish-Universitetit Europian te Tiranes, Tirane.

 • 195,000€
Rruga Sali Butka, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ43759
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 82
 • m2

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 90 m2 dhe lartesi 5 m. Eshte gjysem dupleks por mund te behet dhe dupleks i plote me siperfaqe rreth 150 m2. Ka 2 tualete. Kati 1. Aktualisht eshte i dhene me qera.

 • Address Rruga Sali Butka, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43759
 • Price: 195,000€
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Jona Dokaj
 • Jona Dokaj