Ambient biznesi per qera, te kryqezimi i Siri Kodres, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ47013
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 90
 • m2

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 90m². Eshte i dukshem nga rruga dhe i pershtatshem per shume aktivitete. Se fundmi ka funksionuar si farmaci.

 • Address Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania.
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ47013
 • Price: 600€/muaj
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla