Ambient biznesi per qera, Ish- Fusha e Aviacionit, Tirane.

 • 3,000€/muaj
Rruga Beniamin Kruta, Tiranë, Albania.
For Sale
Rruga Beniamin Kruta, Tiranë, Albania.
 • 3,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ45513
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 300
 • m2

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe te brendshme 150 m2 dhe siperfaqe verande 150 m2. Open space. Kati 0.

 • Address Rruga Beniamin Kruta, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45513
 • Price: 3,000€/muaj
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj