Ambient biznesi ne vije te pare me detin, Shkembi Kavajes, Durres

 • 170,000€
SH4, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ45933
 • Bar / Restaurant, Commercial Property
 • Property Type
 • 2
 • Garages
 • 88
 • m2

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 88 m2. Ambienti ndodhet ne vije te pare me detin dhe eshte i pershtatshem per bar-resorant, pizzeri, fast food. Ka te perfshire edhe 2 vende parkimi ( garazhe ) me siperfaqe 32 m2. 

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45933
 • Price: 170,000€
 • Garages: 2
 • Garage Size: 32
 • Property Type: Bar / Restaurant, Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka