Ambient biznesi 740 m2 te 15-kateshi, Tirane

 • 1,850,000€
Sheshi Skënderbej 8, Tirana 1001, Albania
For Sale
Sheshi Skënderbej 8, Tirana 1001, Albania
 • 1,850,000€

Overview

Property ID: HZ38614
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 6
 • Garages
 • 740
 • m2

Description

Shesim ambient biznesi me siperfaqe 740 m2, i pershtatshem per kompani te medha, shkolle private etj. Ambjenti ka nje hapsire te madhe recepsioni dhe eshte i organizuar ne zyra, qe mund te sherbejne edhe si klasa. I investuar dhe mirmbajtur.

Me 6 vende parkimi.

Aktualisht eshte i dhene me qira ne vleren 8300 euro/muaj

 • Address Te 15-kateshi, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38614
 • Price: 1,850,000€
 • Garages: 6
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj