Ambient 130 m2 per qera, Torre Drini, Tirane.

 • 1,400€/muaj
Featured For Rent
Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
Featured For Rent
Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
 • 1,400€/muaj

Overview

Property ID: HZ42331
 • Office
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 130 m2 i pershtatshem per zyra. I organizuar ne 3 ambient, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Kati 7.

 • Address Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42331
 • Price: 1,400€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova