950 m2 toke dhe 450 m2 ndertim ne shitje, prane Kishes, Kënet Durres

 • 185,000€
Rruga Kongresi i Manastirit 9759, Durrës, Albania
For Sale
Rruga Kongresi i Manastirit 9759, Durrës, Albania
 • 185,000€

Overview

Property ID: HZ37291
 • House
 • Property Type
 • 450
 • m2

Description

Shesim 2 objekte me siperfaqe toke 950 dhe siperfaqe ndertimi 450m2.

Objekti 2-katesh ka siperfaqe ndertimi 250 m2 por eshte i projektuar per 3 kate ndertimi. Kati 1 i kompletuar dhe i organizuar ne 3+1, kati 2 mund te organizohet ne 3+1. 

Objekti i dyte ka vetem themelet me siperfaqe 200 m2 i projektuar per ndertim deri ne 5 kate. 

Prona mund te shitet e gjitha ose e ndare.

 • Address Ish Kënete, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37291
 • Price: 185,000€
 • Land Area: 950 m2
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka