Jepet me qera apartament 2+1, rruga Kavajes, Tirane.

 • 500€/muaj
Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
For Rent
Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ29892
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Ka  1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi jug. Kati 9. Totalisht i mobiluar.

 • Address Rruga e Kavajes, perballe Kompleksit Delijorgji, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29892
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj