Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
For Sale
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • 250,000€

Overview

Property ID: HZ29356
 • Hotel
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 277
 • m2

Description

Shitet Hotel – Bar – Restorant  3 katesh me siperfaqe 277 m2. Hoteli ka 8 dhoma funksionale per klientet, 5 dhoma magazina dhe 4 dhoma per puntoret. Ka nje haur per lopet dhe kuajt. Siperfaqe prej 10’000 m2 toke ku perfshihen  te mbjella, frutore, zone kampingu etj. Eshte zone me strategji turistike dhe e pasur me burime ujore. Ka potencial per zhvillimin e agroturizmit, turizem malor etj.

 • Address Ne Km e  17  Ersek - Leskovik ne mes te pyllit me pisha te Germinjit.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29356
 • Price: 250,000€
 • Bedrooms: 8
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla