22 hektare toke per shitje ne Cerme, Lushnje

 • 4€/m2
Çermë Proshkë, Albania

Overview

Property ID: HZ47302
 • Commercial Property, Land
 • Property Type
 • 220000
 • m2

Description

Shitet toke me siperfaqe 22 hektare. Toka eshte nje mundesi shume e mire investimi vetem 40 km larg nga Durresi dhe 75 km nga Tirana.

 • Address Cerme, Lushnje
 • City Lushnje
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47302
 • Price: 4€/m2
 • Property Type: Commercial Property, Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj