2 vila per shitje me 4’000 m2 truall, pas City Park, Tirane.

 • 1,500,000€
Gjokaj, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
For Sale
Gjokaj, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 1,500,000€

Overview

Property ID: HZ32427
 • Villa
 • Property Type
 • 1000
 • m2

Description

Shiten 2 vila njera me siperfaqe ndertimi 1000 m2 dhe tjetra me siperfaqe ndertimi 200 m2. Siperfaqe truallit 4000 m2.Vilat me stil arktitektonik klasik, te ndertuara ne koder. Pamje panoramike nga liqeni Gjokaj. Zone e qete me gjelberim te theksuar.  E pershtatshme per banim, agroturizem, hotel etj.

 • Address Gjokaj, pas City Park, TIrane.
 • City Vorë
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32427
 • Price: 1,500,000€
 • Land Area: 4000 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj