10 dylym toke Bisht Kamez, Durres

 • 26€/m2
SH49, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
For Sale
SH49, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 26€/m2

Overview

Property ID: HZ32849
 • Land
 • Property Type
 • 10000
 • m2

Description

Shiten toke me siperfaqe 10 dylym, 55 m e gjere dhe 180 gjatesi. E pershtatshem per ndertim, industri, turizem etj. Ndodhet 1 km larg detit.

 • Address Bisht Kamez, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32849
 • Price: 26€/m2
 • Property Type: Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka